Resultaten Zomeravondregatta 2021 race 3
Kajuitklasse Race 3
Starttijd: 25-6-2021 00:00:00,0 SW factor
Finish | Gezeilde | Gecorr. | Delta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zeilno | Naam | Tijd | Tijd | Tijd. | Tijd | ||
60 | Jan Wielsma, E-boat Gedoe | 1 | 1,0 | 01:35:41,0 | 1:35:41,0 | 1:28:35,7 | |
40 | Wim Verhallen, Loper Van Puffelen | 2 | 2,0 | 01:34:05,0 | 1:34:05,0 | 1:28:45,5 | 9,7 |
900 | Marcel Knijnenburg, Winner 900 LTD Cato | 3 | 3,0 | 01:21:56,0 | 1:21:56,0 | 1:28:57,7 | 21,9 |
9722 | Cees Baalbergen, Sadler 29 Tiger-Tiger | 4 | 4,0 | 01:29:59,0 | 1:29:59,0 | 1:29:05,5 | 29,8 |
10 | Bert Bramer, Dehler 29 Stip | 5 | 5,0 | 01:20:08,0 | 1:20:08,0 | 1:29:32,1 | 56,3 |
6323 | Theo Verhallen, Winner 950 Tompoes | 6 | 6,0 | 01:23:55,0 | 1:23:55,0 | 1:29:39,3 | 1:03,5 |
50 | Onno Wolters, Sportina 600 El Lucio | 7 | 7,0 | 01:37:44,0 | 1:37:44,0 | 1:29:39,8 | 1:04,1 |
30 | Dennis van Zijl, Oceaan 18 Vamos | 8 | 8,0 | 01:42:47,0 | 1:42:47,0 | 1:29:46,0 | 1:10,3 |
5196 | Jos Emons, Dehler 28 Drusus | dns | 12,0 | ||||
96 | G.A Timmerman, Boeier Petrel | dns | 12,0 | ||||
70 | Ruben Bosman, Zeeschouw WD40 | dns | 12,0 |
Lelyvlet Race 3
Starttijd: 25-6-2021 19:25:00,0
Zeilno | Naam | ||
---|---|---|---|
121 | Harmen van der Meulen, Lelievlet Thetis | 1 | 1,0 |
175 | Rick Weijgers, Lelievlet Porkys | 2 | 2,0 |
2085 | Maaike Hoven, Lelievlet Orpheus | 3 | 3,0 |
545 | André Verhoeven, Lelievlet Bacchus | 4 | 4,0 |
Openeenmans Race 3
Starttijd: 25-6-2021 00:00:00,0 SW factor
Finish | Gezeilde | Gecorr. | Delta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zeilno | Naam | Tijd | Tijd | Tijd. | Tijd | ||
210 | Thijs Uittenbogert, Finnjol 4us | 1 | 1,0 | 01:32:09,0 | 1:32:09,0 | 1:28:36,3 | |
212966 | Guusje van Schriek, Laser radial Laser radial | 2 | 2,0 | 01:37:38,0 | 1:37:38,0 | 1:28:45,5 | 9,1 |
31293 | Wessel Bos, Laser Standaard Laser Standaard | dns | 4,0 |
Openmeermans Race 3
Starttijd: 25-6-2021 00:00:00,0 SW factor
Finish | Gezeilde | Gecorr. | Delta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zeilno | Naam | Tijd | Tijd | Tijd. | Tijd | ||
170 | Annechien Koch, Randmeer Classic Oempaloempa | 1 | 1,0 | 01:40:07,0 | 1:40:07,0 | 1:28:35,9 | |
120 | Stefan JA Claessens, Valk Nieuwe valk | 2 | 2,0 | 01:44:43,0 | 1:44:43,0 | 1:28:44,6 | 8,6 |
110 | Marco van Eijk, Stern Klaband | 3 | 3,0 | 01:45:20,0 | 1:45:20,0 | 1:28:53,3 | 17,4 |
150 | Dries Hof, Zeer ouwe zware polyvalk Matteke | 4 | 4,0 | 01:45:03,0 | 1:45:03,0 | 1:29:01,5 | 25,6 |
130 | Rogier Verschoor, Valk Volvo Falk | 5 | 5,0 | 01:45:13,0 | 1:45:13,0 | 1:29:10,0 | 34,1 |
180 | Ron Petersen, Randmeer The Edge | 6 | 6,0 | 01:36:58,0 | 1:36:58,0 | 1:29:22,2 | 46,3 |
160 | Michel Linsen, Spanker Jozee | 7 | 7,0 | 01:36:41,0 | 1:36:41,0 | 1:29:31,3 | 55,4 |
190 | Stach Seinstra, Flying Arrow Jachgt | 8 | 8,0 | 01:40:24,0 | 1:40:24,0 | 1:29:38,6 | 1:02,6 |
140 | Marc Trapman, Randmeer Randmeer | dns | 11,0 | ||||
708 | Peter Verhallen, Valk NED Brammetje Bram | dns | 11,0 |
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2021, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl
Datum wedstrijd:
zaterdag, 26 juni, 2021 - 10:15
Afdeling: