Bestuur en commissies

De watersportvereniging heeft een hoofdbestuur. Zij is verantwoordelijk voor het overkoepelende beleid van de vereniging en behartigt de gezamenlijke watersportbelangen. Een aantal afdelingen van de Helling hebben een eigen afdelingsbestuur, zoals de roeiers. Daarnaast zijn er een aantal commissies die de verantwoordelijkheid hebben voor activiteiten.

Dagelijks bestuur

VoorzitterBert Bramervoorzitter@wvdehelling.nl
SecretarisPeter Verhallenbestuur@wvdehelling.nl
PenningmeesterCor Lammersadministratie@wvdehelling.nl
LedenadministratiePeter Verhallenledenadministratie@wvdehelling.nl
   
Bestuursleden vertegenwoordigend  
Roeien

Annemiek Wesselo

roeien@wvdehelling.nl
SloeproeienMarieke Kuysterssloeproeien@wvdehelling.nl
KoorHenk Wichgershavenkoor@wvdehelling.nl
(Jeugd)ZeilenDries Hofbestuur@wvdehelling.nl

Kano   

Erjan Damerjandam@hetnet.nl
Zeilen bestuur@wvdehelling.nl

  

Commissies/afdelingen

  
Clubschip bardiensten en activiteitenAlois Kuipersclubschip@wvdehelling.nl
KascommissieCor Lammersadministratie@wvdehelling.nl
JeugdzeilenSjoerd van Schriek
Guusje van Schriek
Annechien Koch
Johan Rijcken (Boten onderhoud)
jeugdzeilen@wvdehelling.nl
Zeilen met verenigingsbotenDries Hof
Johan Rijcken (Boten onderhoud)
bestuur@wvdehelling.nl
Zeilen bestuur@wvdehelling.nl
Zomeravond Regatta/PapklokkenraceMarcel Knijnenburg
Guus Timmermans
Cor Lammers
  
WebsiteRonald van de Pol

rwvandepol@gmail.com

WebsiteAd Moermans (Kanoën)
Paul Verhallen (Zeilen)
Sjoerd van Schriek (Jeugdzeilen)
Henk Wichgers (Koor)
Alois Kuiper (Clubschip)
Jan Willem Donkelaar (Roeien)
 

Winterstalling

Cor Wever
Arie Mudde
Lex Holtslag
Val van Dam
Willem Flipse
Helmi Sielhorst

helmi@sielhorst.com

Sleutelbeheer

Alois Kuipersaloiskuipers@hetnet.nl
Roeiafdeling roeien@wvdehelling.nl
VoorzitterAnnemiek Wesselo 
Commissaris RoeiopleidingenIneke van Vlimmeren 
Commissaris ToerroeienJan Willem van Donkelaar 
Materiaal CommissarisHans Hoogduin 
Commissaris VeilgheidPeter Martens 

 

Terug naar boven