Resultaten Zomeravondregatta 2018 race 3
Kajuitklasse Race 3
Starttijd: 7-6-2018 19:30:00,0 SW factor
Finish | Gezeilde | Gecorr. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zeilno | Naam | Tijd | Tijd | Tijd. | Formule | ||
8088 | Jan Wielsma, E-boat Gedoe | 1 | 1,0 | 20:32:04,0 | 1:02:04,0 | 57:28,2 | =GT * 100 / 108,0 |
60 | Wim Verhallen, Loper Van Puffelen | 2 | 2,0 | 20:32:46,0 | 1:02:46,0 | 1:00:38,6 | =GT * 100 / 103,5 |
219 | Ron van den Dool, maxi 770 BoBo | 3 | 3,0 | 20:34:42,0 | 1:04:42,0 | 1:02:23,5 | =GT * 100 / 103,7 |
1593 | Jos Emons, J22 J-Art | 4 | 4,0 | 20:30:07,0 | 1:00:07,0 | 1:02:57,0 | =GT * 100 / 95,5 |
6323 | Theo Verhallen, Winner 9.50 Tompoes | 5 | 5,0 | 20:25:57,0 | 55:57,0 | 1:03:00,4 | =GT * 100 / 88,8 |
40 | Bert Bramer, dehler 29 stip | 6 | 6,0 | 20:28:40,0 | 58:40,0 | 1:03:25,4 | =GT * 100 / 92,5 |
900 | Marcel Knijnenburg, Winner 9.00 LTD Cato | 7 | 7,0 | 20:30:08,0 | 1:00:08,0 | 1:06:00,5 | =GT * 100 / 91,1 |
9722 | Cees Baalbergen, Sadler 29 Tiger-Tiger | 8 | 8,0 | 20:40:06,0 | 1:10:06,0 | 1:08:03,5 | =GT * 100 / 103,0 |
50 | Steven Oosterheert, Oceaan 18 Vamos | 9 | 9,0 | 20:52:05,0 | 1:22:05,0 | 1:11:04,1 | =GT * 100 / 115,5 |
80 | Jan stol, Etap28 Up and down | dns | 12,0 | ||||
150 | Alex Dubbeldam, Kajuitklasse Libra | dns | 12,0 |
Lelyvlet Race 3
Starttijd: 4-6-2018 19:40:00,0
Zeilno | Naam | ||
---|---|---|---|
1333 | Sjoerd Boonstra, Lelyvlet Nestor | 1 | 1,0 |
70 | Pieter van Haaften, lelyvlet Proteus | 2 | 2,0 |
2001 | Joren van Delft, Lelievlet Zeus | 3 | 3,0 |
2085 | Mark smits, Lelyvlet Orpheus | 4 | 4,0 |
2002 | Harmen van der meulen, lelievlet Hades | 5 | 5,0 |
175 | Florian brouwer, Lelyvlet Phorkys | 6 | 6,0 |
Openmeermans Race 3
Starttijd: 7-6-2018 19:35:00,0 SW factor
Finish | Gezeilde | Gecorr. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zeilno | Naam | Tijd | Tijd | Tijd. | Formule | ||
90 | Jeroen Coenen en Thijs Uittenb, 470 470 | 1 | 1,0 | 20:27:54,0 | 52:54,0 | 50:37,3 | =GT * 100 / 104,5 |
708 | Peter Verhallen, Valk NED Brammetje Bram | 2 | 2,0 | 20:32:05,0 | 57:05,0 | 55:25,2 | =GT * 100 / 103,0 |
30 | Dries, Polyvalk. Zware uitvoering Matteke | 3 | 3,0 | 20:50:41,0 | 1:15:41,0 | 1:08:11,0 | =GT * 100 / 111,0 |
312 | Kees Lambrechtse, Randmeer classic The Challenge | 4 | 4,0 | 20:48:59,0 | 1:13:59,0 | 1:08:11,3 | =GT * 100 / 108,5 |
10 | Fred Brouwer, randmeer touring Blauw | 5 | 5,0 | 20:57:46,0 | 1:22:46,0 | 1:13:53,9 | =GT * 100 / 112,0 |
20 | Ron Petersen, Randmeer Advance The Edge | 6 | 6,0 | 20:56:46,0 | 1:21:46,0 | 1:16:03,7 | =GT * 100 / 107,5 |
100 | Michel Linsen, Spanker Jozee | 7 | 7,0 | 21:23:03,0 | 1:48:03,0 | 1:40:02,8 | =GT * 100 / 108,0 |
2496 | Sjoerd van Schriek, Schakel Gioia | dns | 12,0 | ||||
951 | Alex Dubbeldam, Spanker - | dns | 12,0 | ||||
120 | Joris Wielemaker, Openmeermans Rieleks 2 | dns | 12,0 | ||||
130 | Michiel en Stefan Claessen, Openmeermans Fuut | dns | 12,0 |
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl
Datum wedstrijd:
donderdag, 7 juni, 2018 - 22:30
Afdeling: